• Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym - eliminacje powiatowe

• W dniu wczorajszym w Starostwie w Złotowie odbyły się eliminacje powiatowe w konkursie Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć  Drużyna z naszej szkoły w składzie: Hanna Plewa, Wiktoria Wagner, Wiktor Plewa oraz Wojciech Konnak zajęła 3 miejsce! Serdecznie gratulujemy!

• Szkolny Konkurs Czytania

• Dnia 24.04.2024 r. odbył się Szkolny Konkus Czytania ze zrozumieniem zorganizowany przez Panie: Aleksandrę Nowak, Karolinę Kurcin oraz Karolinę Laskowską. Konkurs był podzielony na dwa poziomy klas 2 i 3. Udział wzięło w sumie 17 osób. Uczniowie wykazali się wysokim poziomem i umiejętnościami. Wyniki konkursu wyglądają następująco:

Klasy 2

I miejsce - Maja Graj

II miejsce - Laura Zytur

III miejsce - Zuzanna Woźniak

Wyróżnienie - Oliwia Garczyńska

Klasy 3

I miejsce - Jan Małkowski

II miejsce - Arkadiusz Serafin

III miejsce - Izabela Gapa

Wyróżnienie - Michał Strzebińczyk

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Wszystkie wyżej wymienione osoby zakwalifikowały się do etapu Gminnego Konkursu Czytania ze zrozumieniem. Powodzenia!

• Gminny Konkurs Matematyczny Klas Trzecich

• 25 kwietnia 2024r. w Głubczynie odbył się Gminny Konkurs Matematyczny Klas Trzecich. W konkursie wzięło udział po 3 najlepszych uczniów z każdej szkoły. Miło nam poinformować, że Jan Małkowski z klasy 3c zajął I miejsce, Tomasz Urbański z klasy 3b zajął II miejsce, a Przemysław Rakociński z klasy 3a zajął III miejsce.

Gratulujemy!!!

• Dzień Ziemi

• Dzień Ziemi w naszej szkole był pełen atrakcji. Uczniowie brali udział w grze pt. "Segregacja odpadów". Robili ekologiczne opaski, filtrowali brudną wodę oraz rozwiązywali zaszyfrowane hasła. Dodatkowo klasy I-III przystąpiły do sprzątania naszego miasta. Zobaczcie koniecznie naszą fotorelację z tego wydarzenia.

• Odwiedziny Pszczółek z przedszkola

• Dzisiaj klasę 1a odwiedziła grupa Pszczółek z przedszkola, by wspólnie świętować zbliżający się Dzień Ziemi. Wszystkie dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej o tym jak dbać o naszą planetę. To był nie tylko dzień pełen nauki,  ale również zabaw i konkurencji. Dzięki nim dzieci wiedzą jak ważne jest nasze działanie na co dzień.

• Sukces ucznia!

• Dzisiaj mamy ogromną przyjemność ogłosić, że nasz uczeń Jan Pietrzak zajął pierwsze miejsce w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. To niezwykle ważne osiągnięcie, które sprawia, że będziemy reprezentowani na etapie wojewódzkim przez naszego ucznia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach do tego konkursu, w szczególności druhom z OSP Augustowo/Głubczyn oraz OSP Krajenka.

Gratulujemy i życzymy Janowi powodzenia w kolejnym etapie!

• Niebieski dzień

• Kwiecień to miesiąc poświęcony ludziom autystycznym. Stąd wiele wydarzeń zwracających uwagę na osoby autystyczne i ich problemy nie tylko ze zdrowiem, ale z życiem codziennym. Aby zauważyć problemy osób autystycznych, których zaburzenie rozwoju rozwija się już we wczesnym dzieciństwie i trwa do końca życia organizowany jest NIEBIESKI DZIEŃ zwracający uwagę na problemy osób autystycznych. W naszej szkole taki dzień obchodziliśmy 9 kwietnia, gdzie zarówno nauczyciele jak i uczniowie przyszli ubrani na niebiesko.