• Informator Oświatowy 2023/2024 powiat złotowski

• Nabór do szkół ponadpodstawowych Powiatu Złotowskiego będzie odbywał się w formie elektronicznej poprzez stronę internetową www.powiatzlotowski.edu.com.pl

Chcąc pomóc w podjęciu bardzo ważnej decyzji jaką jest wybór kierunku dalszej edukacji oddaję w Wasze ręce Informator Oświatowy zawierający ofertę szkół ponadpodstawowych powiatu złotowskiego. Mam nadzieję, że szkołą Waszych marzeń, będzie jedna z zaprezentowanych w tym opracowaniu. Zapewniam, że nasza szeroka oferta oświatowa może zainteresować każdego z Was. Informator Oświatowy 2023/2024 do pobrania.

Oferta edukacyjna szkół powiatu złotowskiego jest niezwykle atrakcyjna i dlatego zachęcam do lektury niniejszego informatora oraz do odwiedzania stron internetowych naszych placówek. Życzę Wam jak najlepszych wyników na egzaminach ośmioklasistów, celujących ocen na świadectwach szkolnych oraz trafnych wyborów kierunków w dalszej edukacji. Powodzenia!

Starosta Złotowski

Ryszard Goławski