• Lekturki spod chmurki

• Uczniowie klasy IIIc od kilku miesięcy realizują projekt Lekturki spod chmurki, w ramach którego w ciekawy sposób omawiają przeczytane lektury. Dołączając do tego projektu nie tylko doskonalą umiejętność czytania, ale też świetnie się przy tym bawią.

• Dzień Ziemi

• Wczoraj obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. To wyjątkowe święto miało uświadomić naszym uczniom jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Organizatorki pani Beata Filipiak i pani Malwina Reszczyńska przygotowały z tej okazji różne konkurencje, zadania i piosenki. Najważniejszym wydarzeniem tego dnia był pokaz mody ekologicznej. Dzieci prezentowały stroje, które wykonały wspólnie z rodzicami. EKOkreacje powstały z różnych materiałów przeznaczonych do recyklingu. Na pokazie można było zobaczyć kreatywne nakrycia głowy, biżuterię czy sukienki z surowców wtórnych. To była świetna zabawa.

• Powiatowe eliminacje OTWP

• W dniu dzisiejszym (12.04 środę) w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej  dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

Organizatorem Turnieju Wiedzy Pożarniczej był Zarząd Powiatowy Związku OSP RP. Komisję konkursową tworzyli funkcjonariusze KP PSP w Złotowie pod przewodnictwem bryg. Tomasza Manikowskiego. Sponsorem nagród było Starostwo Powiatowe w Złotowie oraz Lokalna Grupa Działania.

I grupa wiekowa (szkoła podstawowe)

Drugie miejsce - Magdalena Baranowska

II grupa wiekowa (szkoły podstawowe)

Drugie miejsce - Jan Pietrzak - Krajenka