• Jasełka 2022

• Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwy, milsi i zapominają o troskach dnia codziennego.Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie naszej szkoły tradycyjnie jak co roku wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. Jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką katechetów odbyły 22 grudnia 2022 r. w naszej szkole.

Piękna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój a młodzi aktorzy przedstawili sceny narodzin Chrystusa.O piękne przeżycia i miłe doznania słuchowe zadbali zdolni aktorzy  i wokaliści . Uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w tradycji, a także zaprezentowania swoich umiejętności artystycznych. Spotkanie przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze.