• Zabawa karnawałowa

• Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.W zorganizowanym dziś balu karnawałowym uczniowie klas I-III  wcielili się w różne postacie bajkowe. Dzieci zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, piratów, skrzatów, rycerzy, muszkieterów, czy policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych filmów.Przebierańcy dobrze bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

• Rekrutacja 2023

• Zapisy do Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krajence

odbędą się w dniach:

od 13 lutego do 31 marca 2023r.

w godz. od 6:30 — 14:30   ul. Polańskiego 3

WYMAGANE DOKUM.ENTY

które należy złożyć w sekretariacie szkoły:

1. kserokopia aktu urodzenia
            2. karta zapisu dziecka do szkoły (zał. 1),
            3. wniosek rodzica (zał.2) — dotyczy dziecka spoza obwodu,
            4. oświadczenie rodzica (zał. 3) — dotyczy dziecka spoza obwodu,
            5. jedno podpisane zdjęcie legitymacyjne (na pierwsze zebranie z wychowawcą).

OBWÓD  SZKOLY PODSTAWOWEJ:

Krajenka, Barankowo, Czajcze, Leśnik, Łońsko, Pogórze, Tarnówczyn, Wąsoszki, Żeleźnica.

DOKUMENTY DO POBRANIA DOSTJPNE SĄ

W SEKRETARIACIE  SZKOLY LUB NA STRONIE INTERNETOWEJ PLACOWKI

W  ZAKŁADCE    DLA RODZICOW - DOKUMENTY DO POBRANIA

• Z SERCEM DLA HOSPICJUM

• Z inicjatywy Pani Marzeny Lisowskiej, Agnieszki Pietrzak, Iwony Tonderys oraz ks Dawida Sewruka została utworzona zbiórka na rzecz hospicjum św. Elżbiety w Złotowie, która odbyła się w grudniu 2022r. Dzieci z klas 1-8 bardzo chętnie i szczodrze zaangażowały się w zbieranie darów. Uczniowie klasy 3 a pomogli posegregować i zapakować zebrane rzeczy. W dniu 19 grudnia dzieci z klas 4-8 wraz z uczniami klasy 3a, wszystkie zebrane dary zapakowały do autobusu i dostarczyły do Hospicjum.

Dodatkowo Samorząd Uczniowski pod kierownictwem Pań Iwony Tonderys i Julity Maciejewskiej zorganizował dyskotekę szkolną, na której zebrano na rzecz Hospicjum kwotę 520 zł. Całość zebranych środków po uzgodnieniu z dyrektor Hospicjum przeznaczono na zakup podkładów medycznych.

Mimo zakończenia zbiórki i przekazania wszystkich darów nadal dopływały do nas zbierane przez dzieci rzeczy J , więc przed świętem Trzech Króli 5 stycznia ponowie zjawiliśmy się w Hospicjum ;)

W tym roku w naszą zbiórkę zaangażowali się również mieszkańcy Krajenki, którzy z dużym zaangażowaniem włączyli się w naszą inicjatywę- DZIĘKUJEMY!!!!

Za wszystkie zebrane rzeczy oraz zaangażowanie serdecznie dziękujemy.