• Eliminacje wojewódzkie turnieju BRD w Rogoźnie

• Nasza drużyna w składzie Zuzanna Pietrzak, Piotr Łosoś i Szymon Wróblewski 18 maja 2022 roku w Rogoźnie walczyła o awans do krajowych eliminacji konkursu BRD. Piotr zają 1 miejsce indywidualnie w testach ze skrzyżowań. Szymon pojechał bardzo ładnie na torze przeszkód  i jako jeden z nielicznych zaliczył bezbłednie kwadrat. Zuzia zajęła 5 miejsce indywidualnie w testach ze skrzyżowań i bardzo mocno wsparła drużynę w zawodach pierwszej pomocy. W zawodach uczestniczyło 58 drużyn tj. ok 200 zawodników. Tym razem nie udało się awansować do eliminacji krajowych. Ale GRATULUJEMY sukcesów idywidualnych i pięknej postawy zespołu w walce o awans do szczebla krajowego.

• Konkurs historyczny

• Dnia 10 maja Kamil Rummler reprezentował szkołę, odbierając z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i Wojewody Wielkopolski dyplom laureata Wielkopolskiego Konkursu Historycznego.
            W tym roku udział w konkursach przedmiotowych wzięło udział 38 684 uczniów z całej Wielkopolski, ale podobny tytuł uzyskało zaledwie 226 uczestników.
            Gratulujemy!

• Karta rowerowa

• Egzamin dla chętnych uczniów w zakresie karty rowerowej  - termin  wiosenny: od 16 maja 10 czerwca br.