• Dzień Ziemi

• W poniedziałek 25 kwietnia obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi.  To wyjątkowe święto miało uświadamiać naszym uczniom jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Organizatorki – pani Dorota Młynarczyk i pani Malwina Reszczyńska przygotowały z tej okazji wiele atrakcji i konkurencji dla uczniów klas I-III. Najważniejszym wydarzeniem tego dnia był pokaz mody ekologicznej. Butelki, kartony, korki, wytłaczanki, pojemniki po jogurtach, płyty CD, sznurki zamieniły się w fantazyjne kreacje. Rodzice uczniów wykazali się ogromną kreatywnością przy projektowaniu strojów, a dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi ekomodele i ekomodelki.

• Łowiectwo w oczach dziecka

• 21 maja 2022r. podczas XXVIII Wielkopolskiego Festiwalu Kultury Łowieckiej i Edukacji Ekologicznej Goraj-Zamek 2022 , uczeń naszej szkoły Miłosz Grzesiek z klasy 2b odebrał nagrodę za zajęcie I miejsca w XVII Pilskim konkursie plastycznym pt. „Łowiectwo w oczach dziecka” . Gratulujemy !