• Szanowni  Państwo

• 31 października ( poniedziałek)  jest  dniem wolnym od zajęć lekcyjnych.

Szkoła w tym dniu organizuje zajęcia opiekuńcze w świetlicy od godziny 6:30 -16:00.

Tego dnia stołówka, nie przygotowuje obiadów.  Chęć udziału dziecka w zajęciach świetlicowych  proszę zgłosić  telefonicznie ( Tel. 67 2638000)

lub poprzez dziennik elektroniczny do dnia   27  października 2022r. ( czwartek) do godz. 11:00

• Pasowanie na ucznia

• 18 października 2022 r. odbyła  się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia, na którą przybyli zaproszeni goście, rodzice, uczniowie. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Wicedyrektor Szkoły Elżbietę Żujew. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

• Uroczysty apel z okazji dnia Edukacji Narodowej

• Dnia 13.10.2016 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krajence cała społeczność szkolna spotkała się na uroczystym apelu z okazji DEN. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pana Dyrektora, Andrzeja Pietrzaka, który podkreślał, że zawód nauczyciela to niełatwa misja. Życzył wszystkim wytrwałości i cierpliwości do dalszej pracy, wręczył nagrody i podziękowania nauczycielom i pracownikom szkoły. Następnie przekazał głos uczniom, którzy w przygotowanym montażu słowno-muzycznym docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
            Przedstawienie przygotowali uczniowie klas III, klasy VII A i VIII C  pod kierunkiem pań Agnieszki Martin - Borzych, Marzeny Lisowskiej, Julity Maciejewskiej, Malwiny Reszczyńskiej, Aleksandry Nowak. Młodzi artyści piosenką ,słowem, tańcem, akrobacją artystyczną i improwizacją uświetnili ten wyjątkowy w roku szkolnym dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli.
            Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

• Dotyczy wpłat za obiady

• Szanowni Rodzice,

BARDZO proszę o kontakt ze mną przed dokonaniem wpłaty za obiady w formie przelewu. Podam dokładną kwotę którą należy uiścić za dany miesiąc. Ułatwi to i usprawni prace i mi, i księgowości.

Nieprawidłowe wpłaty generują dodatkowe koszty, które trzeba ponieść za zwroty. Przy tak dużej ilości osób, która korzysta z obiadów i dokonuje wpłat w nieprawidłowych wysokościach suma tych kosztów jest znaczna.

Dziękuję za wyrozumiałość.

Agnieszka Macios - intendent

• 14 października ( piątek) jest  dniem wolnym od zajęć lekcyjnych.

Tego dnia stołówka, nie przygotowuje obiadów.  Chęć udziału dziecka w zajęciach świetlicowych  proszę zgłosić  telefonicznie (tel. 67 2638000)

lub poprzez dziennik elektroniczny do dnia   13 października 2022r. (czwartek) do godz. 11:00